Marek Rataj
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice - Zachód w Katowicach

Wykaz ulic miasta Katowice podlegających właściwości Sądu Rejonowego Katowice - Zachód w Katowicach

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Adres
ul. Sobieskiego 13/2
40-082 Katowice

Tel./Fax
0 (32) 206 55 05

Godziny pracy kancelarii:
poniedziałek - piątek
7:30 - 15:00
sobota, niedziela
NIECZYNNE

Godziny przyjęć stron:
Wtorek: 09:00 - 15:00

adres e-mail:
katowice.rataj@komornik.pl

Numer rachunku bankowego kancelarii:
53 1020 2313 0000 3502 0339 5050
PKO BP S.A. o/Katowice

  • A
  • Adamowskiego Stanisława
  • Adwentowicza Karola
  • Agnieszki
  • Akacjowa
  • Alfreda
  • Plac Alfreda
  • Andrzeja
  • Plac Andrzeja
  • Anioła Franciszka
  • Armii Krajowej - od Piotrowickiej do skrzyżowania z ulicą Tadeusza Kościuszki
  • Asnyka Adama
  • B
  • Badury Szymona
  • Bałtycka
  • Barbary
  • Bardowskiego Piotra
  • Barlickiego Norberta
  • Batorego Stefana
  • Bema Józefa, gen.
  • Bieszczadzka
  • Bika Karola, ojca
  • Błękitna
  • Bocheńskiego Feliksa
  • Boczna
  • Bogusławskiego Wojciecha
  • Borówkowa
  • Borysa Szymona
  • Braci Wieczorków
  • Bracka
  • Brodatego Henryka
  • Bromboszcza Teodora, bp
  • Broniewskiego Władysława
  • Bronisławy
  • Brygadzistów
  • Brynowska
  • Brzoskwiniowa
  • Budnioka Alojzego. pl
  • Bugli Edwarda
  • Bukowa
  • Bytkowska
  • Bytomska
  • C
  • Chełmska
  • Chodkiewicza Karola
  • Chodnikowa
  • Cholewy Jerzego
  • Chopina Fryderyka
  • Chorzowska
  • Chrobrego
  • Cicha
  • Ciemiały Józefa
  • Cienista
  • Cieszyńska
  • Cybulskiego Zbigniewa
  • Czerwińskiego
  • Czoika Leopolda
  • D
  • Daszyńskiego Ignacego
  • Dąbrowskiej Marii
  • Dąbrówki
  • Dekerta Jana
  • Dębowa
  • Dłuskiego Kazimierza
  • Dobra
  • Dobrego urobku
  • Dolna
  • Drzymały Michała
  • Dudka Franciszka
  • Dulęby Henryka
  • Dunikowskiego Xawerego
  • Dworcowa - od ulicy Pocztowej do ulicy Jana
  • Dworska
  • Dzierżonia Jana
  • Dziewięciu z Wujka
  • E
  • Emerytalna
  • Energetyków
  • F
  • Filarowa
  • Fitelberga Grzegorza
  • Fliegera Stanisława
  • Fojkisa Walentego Plac
  • Franciszkańska
  • G
  • Gajowa
  • Gallusa Józefa
  • Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa
  • Gaszowicka
  • Gawliny Józefa Biskópa
  • Gdańska
  • Gliwicka
  • Głowackiego Bartosza
  • Gminna
  • Gnieźnieńska
  • Gołby Kazimierza
  • Gorzowska
  • Gorzycka
  • Górnika Alfonsa
  • Górnośląska Aleja od ronda Gen. Maczka do ulicy Kościuszki
  • Grabskiego Władysława
  • Grażyńskiego Michała
  • Gromadzka
  • Grundmana Fredricha Wilhelma
  • Grunwaldzki Plac
  • Gruszowa
  • Grządziela Jakuba
  • Grzesika Karola
  • Grzyśki
  • H
  • Harcerska
  • Herberta św. pl.
  • Hercena Aleksandra
  • Hetmańska
  • Heweliusza Jana
  • Hlonda Augusta Kardynała pl.
  • Huculska
  • I
  • Iłłakowiczówny Kazimiery
  • Imieli Emanuela
  • J
  • Jabłonowa
  • Janasa Wincentego
  • Japońska
  • Jaracza Stefana
  • Jasińskiego Brunona
  • Jasna
  • Jeżynowa
  • Jęczmienna
  • Jodłowa
  • Joliot - Curie Fryderyka
  • Jordana od Mikołowskiej do Tadeusza Kościuszki
  • Józefowska
  • Jutrzenki
  • K
  • Kalinowskiego Tadeusza
  • Kamienna
  • Karłowicza Mieczysława
  • Kaszubska
  • Kempki Roberta
  • Kempowa
  • Kilińskiego Jana
  • Klimczoka
  • Kluzika Kazimierza
  • Kłodnicka
  • Kochłowicka
  • Koczeby Jana
  • Klimczoka
  • Kluzika Kazimierza
  • Kłodnicka
  • Kochłowicka
  • Koczeby Jana
  • Kokociniec
  • Kolejowa - od ulicy Kłodnickiej do ulicy Kościuszki
  • Kolońska
  • Kołobrzeska
  • Komandorska
  • Kombajnistów
  • Kominka Bolesława Kardynała
  • Konopnickiej Marii
  • Kopernika Mikołaja
  • Kordeckiego Augustyna Księdza
  • Koreańska
  • Korfantego Wojciecha
  • Kossak Szczuckiej Zofii
  • Kossutha Stanisława
  • Kosynierów
  • Koszalińska
  • Koszarowa
  • Koszykowa
  • Kotlarza Tomasza
  • Kozielska
  • Kozioła Oswalda
  • Kredytowa
  • Krucza
  • Kruczkowskiego Leona
  • Krzywa
  • Krzywoustego Bolesława Aleja
  • Krzyżowa
  • Książęca
  • Kubiny Teodora Biskupa
  • Kupca Jana
  • Kuźnicka
  • Kwiatkowskiego Eugeniusza
  • L
  • Ledóchowskiego Macieja
  • Lelewela Joachima
  • Leśmiana Bolesława
  • Ligęzy Józefa
  • Ligocka
  • Lipowa
  • Lisa
  • Lisieckiego Arkadiusza bp.
  • Literatów
  • Londzina Józefa ks.
  • Lubiny
  • Ludowa
  • Ł
  • Łanowa
  • Łąkowa
  • M
  • 3 Maja
  • Macieja
  • Maczka Stanisława gen. Rondo
  • Majakowskiego Włodzimierza
  • Malinowa
  • Mała
  • Małachowskiego - od strony Kościuszki
  • Małopolska
  • Momoka Macieja
  • Marcina
  • Matejki Jana
  • Mazowiecka
  • Mazurska
  • Medyków
  • Mickiewicza Adama
  • Mierzejewskiego Adama
  • Mieszka I
  • Mikołowska
  • Mikusińskiego Jana prof.
  • Misjonarzy Oblatów
  • Młyńska
  • Modelarska
  • Modrzejewskiej Heleny
  • Morcinka Gustawa
  • Morelowa
  • Mościckiego Ignacego
  • Musialika Piotra
  • N
  • Nad Osiekiem
  • Nad Strumieniem
  • Narutowicza Gabriela
  • Nasypowa
  • Nizinna
  • Norwida Cypriana Kamila
  • Nosowskiego Zygmunta
  • Nowowiejskiego Feliksa
  • Nowy Świat
  • O
  • Obroki
  • Obrońców Katowic Plac
  • Oddziałów Młodzieży Powstańczej Plan
  • Ogrodowa
  • Okrężna
  • Okrzei Stefana
  • Ondraszka
  • Opalińskiego Kaziemierza
  • Opolska
  • Orkana Stanisława
  • Orzeszkowej Elizy
  • Osowskiego Michała
  • Oświęcimska
  • Owsiana
  • P
  • Panewnicka
  • Paproci
  • Parczewskiego
  • Parkowa
  • Partyzantów
  • Patalonga Teofila
  • PCK (do ul. T. Kościuszki)
  • Piastów
  • Piechoty Józefa
  • Pietrusińskiego Jana
  • Piękna
  • Piotrowicka
  • Plater Emilii
  • Płochy Józefa
  • Pocztowa
  • Podlaska - od ulicy Kościuszki do ulicy Stalowej
  • Poetów
  • Pokładowa
  • Pokoju
  • Polca Wincentego
  • Polarna
  • Poleska
  • Połomińska
  • Południowa
  • Pomorska
  • Poniatowskiego Józefa księcia
  • Pośpiecha Pawła
  • Poziomkowa
  • Promienna
  • Przekopowa
  • Przodowników
  • Przyplinga Jana
  • Pukowca Józefa
  • R
  • Raciborska
  • Radomska
  • Rataja Macieja
  • Reńców Nikodema i Józefa Trasa
  • Rębaczy
  • Rochowiaka Stanisława
  • Rogosza Wilhelma
  • Rolna
  • Rostka Józefa Plac
  • Różanowicza
  • Różyckiego
  • Rybacka
  • Rycerska
  • Rymera Józefa
  • Rynek
  • Rysia
  • Rzeczna
  • Rzeszótki Aleksandra
  • Rzymełki Jana
  • S
  • 18 Sierpnia
  • Saloniego Tadeusza
  • Sarmacka
  • Sądowa
  • Sielska
  • Skalna
  • Skargi Piotra
  • Skiby Kaziemierza
  • Skłodowskiej - Curie
  • Skrzeka Józefa
  • Skrzypów
  • Sławika Henryka Rond
  • Sławka Walerego
  • Słoneczna
  • Słonimskiego Antoniego
  • Słowackiego
  • Słupska
  • Smoleńska
  • Smolna
  • Sobieskiego
  • Sokolska
  • Sportowa
  • Staffa Leopolda
  • Stalmacha Pawła
  • Stalowa
  • Stara Kłodnicka
  • Stawowa
  • Stęślickiego
  • Stoińskiego
  • Stolarska
  • Strażacka
  • Stroma
  • Strzałowa
  • Strzelecka
  • Studencka
  • Studzienna
  • Styczyńskiego
  • Synagogi Plac
  • Szadoka
  • Szafirowa
  • Szczecińska
  • Szewczenki Tarasa
  • Szewczyka Wilhelma pl.
  • Szymausa Józefa
  • Szojdy
  • Szpitalna
  • Szybowa
  • Ś
  • Ścianowa
  • Ściegiennego
  • Śląska
  • Ślusarska
  • Śmiłowicka
  • Średnia
  • Środkowa
  • Świdnicka
  • T
  • Telewizyjna
  • Teresy
  • Tokarska
  • Tomasza
  • Traktorzystów
  • Tuwima
  • Twarda
  • Tysiąclecia
  • U
  • Ułańska
  • Upadowa
  • Urocza
  • Ustronna
  • Ustrońska
  • W
  • Walecznych
  • Warmińska
  • Wawelska
  • Wczasowa
  • Węglowa
  • Widłaków
  • Widok
  • Widucha Justyna pl.
  • Wiejska
  • Wielkiego Kaziemierza
  • Wielkopolska
  • Wietnamska
  • Wilcze Kąty
  • Wileńska
  • Wilimowskiego
  • Wiśniowa
  • Wodospady
  • Wolnego Józefa
  • Wolności Plac
  • Wolskiego Michała
  • Wozaków
  • Woźniczki
  • Wrębowa
  • Wybickiego
  • Wyciągowa
  • Wymysłów
  • Wymysłów Tylna
  • Wyplera Jana
  • Wyszyńskiego
  • Wyzwolenia
  • Z
  • Zabrska
  • Zadole
  • Zagrody
  • Zajączka
  • Załęska
  • Załęska Hałda
  • Zamiejska
  • Zamułkowa
  • Zapolskiej Gabrieli
  • Zarębskiego Juliusza
  • Zawiszy Czarnego
  • Zielona
  • Zielonogórska
  • Ziembowa
  • Ziętka gen.
  • Złota
  • Związkowa
  • Ź
  • Źródlana
  • Ż
  • Żelazna
  • Żeliwna
  • Żołnierska
  • Żwirki i Wigury